ІНСТИТУТ

СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

Студентські роки – це не лише навчання, пари та сесія, а й насичене різними подіями, фестивалями та культмасовими заходами життя. А студентське самоврядування відповідає за те, щоб кожен студент зміг стати частинкою цього, розкрив свої здібності і таланти.

Студентська самодіяльність регламентується Положенням про студентську самодіяльність Національного університету «Львівська Політехніка» і складається з очільника - Голови студентського самоврядування, заступника і секретаря. Також є відповідальні за інформаційний, соціальний, культмасовий, науковий, туристичний відділи, які працюють над тим щоб зробити життя студентів кращим.

Головою студентського самоврядування були обрані студенти:

2011-2012 н.р. – Іван  Сидорчук
2012-2013 н.р. –  Юрій Баландюх
2013-2014 н.р. –  Юрій Баландюх
2014-2015 н.р. – Наталія Кульчинська
2015-2016 н.р. – Наталія Кульчинська
2016-2017 н.р. – Лілія Онишкевич
2017-2018 н.р. –  Лілія Онишкевич
2018-2019 н.р. – Олішевська Олександра
2019-2021 н.р. –  Фецюх Поліна
з 2022 н.р.       – Следзьона Соломія

 

Кожного року у колегію та профбюро Інституту сталого розвитку приходять нові люди  з  своїми ідеями та думками, адже це місце де кожен зможе знайти однодумців та підтримку. Саме тут студент зможе відчути себе невід’ємною частиною команди, яка працює для того, щоб отримати бажаний результат. Стати членом профбюро може кожен студент, який лише має бажання. Помилково думати, що там тільки ті хто володіє тим чи іншим талантом. Багато навіть ніколи не мали досвіту публічних виступів, але бере активну участь різних проектах нашого університету. А їх за цих 10 років було чимало.

Також варто зазначити, що студенти ІСТР є активними учасниками щорічних фестивалів Національного університету «Львівська Політехніка»- Осінь та Весна Політехніки. «Осінь Політехніки» - це щорічний фестиваль гумору, де беруть участь студенти усіх інститутів НУ «Львівська політехніка». Команди не лише гідно відстоювали честь нашого інституту, а й навіть проходили у фінал (2015, 2017-2019 рр) , для того щоб змагатись за звання чемпіону цього конкурсу. У 2018 році команда з Інституту сталого розвитку ім. В.Чорновола «Команда від сталого розвитку» виборола перемогу у фіналі і посіла заслужене перше місце.  До слова, де б не виступали студенти нашого ІСТР, варто зазначити що підтримка у нас була завжди на висоті, як від їхніх колег, так і від лиця адміністрації нашого інституту.

Кожного року команда гумористів запрошує до своїх лав все більше талановитих студентів, які не дають нам зупинятись і спонукають нас рухатися далі. А люди, які вже досягли певних вершин у цьому мистецтві з великим задоволенням направляють цю енергію у правильне русло. Тому за ці роки у нас є чесні здобутки у цьому напрямку.

Команда «Де логіка?», 2012 р.

 

Команда «Чотка інтелігенція», 2014 р.

 

Команда з «Тих кращих» 2015р.

 

Команда «З тих кращих» 2016 р.

 

Команда від «Сталого розвитку»,  2017 р.

 

Команда від «Сталого розвитку», Переможці «Осені Політехніки 2018»

 

Команда від «Сталого розвитку», 2019 р.

 

Напевно одне з найчисленніших дійств, які можна побачити у Національному університеті «Львівська політехніка» є фестиваль студентської творчості, який у 2019 році відсвяткував всій 60-ий ювілей – це «Весна Політехніки».  Це дійство єднає навколо себе десятки і сотні студентів, які власними силами пишуть сценарій, грають ролі, роблять декорації і т.д. Фестиваль збирає навколо талановитих співаків, музикантів, гімнастів, танцівників, художників. Фокусників та іншу талановиту молодь. Це час роботи великого механізму, в якому навіть найменша деталь потребує уваги. Це велика праця кожного, яка дає свої плоди.

Щороку наш інститут здобував все нові номінації. «Найкращий сценарій», «Візитка фестивалю», «Кращий авторський вірш», «номінація за декорації» і дуже багато інших, що навіть і не перелічити. Також поталанило нам стати переможцями у 2017 році. Це була велика перемога невеликого інституту.

2013 р.

 

2015 р.

 

2016 р.

 

2019 р.

 

2017 р. Переможці фестивалю «Весна Політехніки»

 

Також, активно представляють Інститут сталого розвитку ім. В.Чорновола на конкурсі «Міс Політехніка», які доводять, що крім розумних та талановитих у нас вчаться й красиві студентки. Щороку конкурсантки з нашого інституту проходять суворий кастинг, і гідно представляють Інститут на конкурсі.

Анастасія Ляхович, 2017 р.

 

Вікторія Масник, 2018 р.

 

Анна Савенко, 2019 р.

 

За ці роки Студентська самодіяльність у ІСТР ставала все більш цікавою та захоплювала ще більше нових студентів, які в свою чергу  творили її історію.