ІНСТИТУТ

СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАФЕДРУ

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності (БПД) заснована 3 грудня 2013 року наказом ректора Національного університету "Львівська політехніка" №201-10 в Інституті екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола внаслідок проведеної структурної реорганізації на базі кафедри "Екологічної безпеки та аудиту". Кафедру очолює д.т.н., проф. Петрушка Ігор Михайлович. 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Телефони для довідки:

+38 (032) 257-32-24

+38 (032) 257-32-20

Електронна скринька:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наша адреса:

79013, м. Львів, вул. Карпінського, 2/4 Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола, корпус I, кім. 203, 211 

МИ НА КАРТІ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВІ ЛАБОРАТОРІЇ

вул. Карпінського, 2/4, корпус І, кім. 121, Науково-дослідна лабораторія № 121 «Екологічних технологій»

Створена 13 квітня 2018р ( Наказ № 205-1-10) з метою організації проведення наукових досліджень, виконання науково-дослідних робіт, надання наукових та консультаційних послуг, виготовлення наукової документації на замовлення підприємств, організацій, установ та фірм, проведення інноваційної діяльності. В лабораторії використовується рентгенофлуоресцентний аналізатор «EXPERT-3L». Цей аналізатор дає змогу з високою точністю (соті долі відсотка) визначати вміст хімічних елементів в діапазоні від калію до урану та інше обладнання.

В межах діяльності лабораторії виконуються госпдоговірні теми :

  • визначення поліелементного складу портативних батарейок та його впливу на стан довкілля;
  • оцінка шкоди заподіяної природно-заповідному фонду внаслідок пожеж;
  • дослідження стійкості екосистем регіонального ландшафтного парку «Знесіння» в умовах інокуляції мікоризою;
  • дослідження наявності рослин та тварин, занесених до Червоної книги України, та рослинних угрупувань, які охороняються законодавством України, на території впровадження планованої діяльності «Будівництво вітрової електростанції 120 МВт на території Воловецької селищної ради Воловецького району та на території Березниківської, Дусинської, Неліпинської та Тибавської сільських рад (за межами населених пунктів) Свалявського району Закарпатської області»
  • дослідження наявності видів тварин (крім птахів), рослин які знаходяться під охороною «Бернської конвенції» (Смарагдова мережа UA0000263 «Polonina Borzhava») та рослинних угрупувань включених до Зеленої книги України на території впровадження планованої діяльності «Будівництво вітрової електростанції 120 МВт на території Воловецької селищної ради Воловецького району та на території Березниківської, Дусинської, Неліпинської та Тибавської сільських рад (за межами населених пунктів) Свалявського району Закарпатської області».