8 листопада в Києві відбулася презентація комплексних рішень з Універсального дизайну за результатами двох Шкіл універсального дизайну для викладачів і молодих науковців, що організовувалися в рамках Спільної програми ПРООН, ВООЗ та МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні» за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Асистент кафедри туризму Мар’яна Сеньків взяла участь у Школі універсального дизайну для викладачів, після чого розробила і подала на конкурс навчальних програм для ЗВО України навчальну програму «Універсальна доступність в міжнародному туризмі». За рішенням журі конкурсу, Мар’яні Сеньків було присуджено друге місце та грант на доопрацювання і впровадження цієї програми у навчальний процес.