5-6 грудня 2018 року з 1000 до 1400 відбудеться навчально-науковий семінар «Сучасний досвід моделювання роботи каналізаційних очисних споруд у Німеччині».

Лектор: докт. Маркус Агнерт, Технічний університет Дрездена. Місце проведення семінару: лабораторія відновлювальних джерел енергії кафедри «Екології та збалансованого природокористування» (3 поверх харчоблоку Львівської політехніки).

За додатковою інформацією звертайтеся на кафедру «Екології та збалансованого природокористування» або «Гідравліки і сантехніки»

Первинна акредитаційна експертиза з підготовки фахівців освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Національному університеті «Львівська політехніка»

Документи для завантаження

8 листопада в Києві відбулася презентація комплексних рішень з Універсального дизайну за результатами двох Шкіл універсального дизайну для викладачів і молодих науковців, що організовувалися в рамках Спільної програми ПРООН, ВООЗ та МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні» за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Асистент кафедри туризму Мар’яна Сеньків взяла участь у Школі універсального дизайну для викладачів, після чого розробила і подала на конкурс навчальних програм для ЗВО України навчальну програму «Універсальна доступність в міжнародному туризмі». За рішенням журі конкурсу, Мар’яні Сеньків було присуджено друге місце та грант на доопрацювання і впровадження цієї програми у навчальний процес.

28-29 серпня викладачка кафедри туризму Мар’яна Ігорівна Сеньків взяла участь у Школі універсального дизайну для викладачів і викладачок ВНЗ. Захід відбувся у Києві в рамках Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародною організацією праці (МОП) за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Під час роботи Школи обговорювалися питання філософії універсального дизайну, його принципи та шляхи застосування у різних сферах, зокрема, в туризмі.

ВІТАЄМО

НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ І СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ПЕЕТ –
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ТУРІВ НАЦІОНАЛЬНИХ І МІЖНАРОДНИХ
 КОНКУРСІВ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

У 2018 році семеро студентів кафедри ПЕЕТ отримали призові місця у

• Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
  • Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, зі спеціалізації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»;
  • Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».