28-29 серпня викладачка кафедри туризму Мар’яна Ігорівна Сеньків взяла участь у Школі універсального дизайну для викладачів і викладачок ВНЗ. Захід відбувся у Києві в рамках Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародною організацією праці (МОП) за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Під час роботи Школи обговорювалися питання філософії універсального дизайну, його принципи та шляхи застосування у різних сферах, зокрема, в туризмі.

ВІТАЄМО

НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ І СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ПЕЕТ –
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ТУРІВ НАЦІОНАЛЬНИХ І МІЖНАРОДНИХ
 КОНКУРСІВ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

У 2018 році семеро студентів кафедри ПЕЕТ отримали призові місця у

• Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
  • Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, зі спеціалізації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»;
  • Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Команда від Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола НУ «Львівська політехніка» взяла участь в змаганнях «Кубок Карпат – 2018», які проводилися з 28.04.2018 р. по 02.05.2018 р.в Сколівському районі Львівської області та Долинському районі Івано-Франківської області.

Збір команд-учасниць для реєстрації та виходу на маршрут відбувався 28.04.2018 р. о 10.00 год. у м. Сколе, Львівської обл., на галявині біля злиття двох річок – Павлів потік та Опір.

28 лютого - 3 березня 2018 р. у Славське відбувся міжнародний науковий симпозіуму "Сталий розвиток - стан та перспективи" SDEV'2018.

Представляємо Вашій увазі збірник матеріалів симпозіуму.

Документи для завантаження