24 червня – 5 липня 2019 року у Харкові відбулася друга літня школа «Студії пограниччя у Центрально-Східній Європі та Чорноморському регіоні», організована Центром дослідження міжетнічних відносин Східної Європи (Харків, Україна), Центром управління та культури в Європі Університету Санкт-Галлена (Швейцарія) і Центром міської історії Центрально-Східної Європи (Львів, Україна). Для участі у школі конкурсна комісія відібрала 16 представників/-ць з України, Вірменії, Грузії, Литви, Нідерландів, США, Фінляндії та Чехії, серед яких була й викладач кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» Мар’яна Сеньків.

The early-bird deadline for papers submission is approaching! Submit before July 1 2019 to get your discount and extra preprint visibility!

That International Youth Science Forum "Litteris et Artibus" will be held on 21-23 November 2019 in Lviv, Ukraine.

Topis of this year's Forum include, but are not limited to:

• Computer Science & Engineering
  • Geodesy, Architecture & Construction
  • Electric Power Engineering and Control Systems
  • Humanities & Social Sciences
  • Mechanical Engineering, Materials Science, Transport
  • Economics & Management
  • Chemistry & Chemical Technology
  • Law & Psychology
  • Biotechnology, Ecology & Sustainable Development

25 травня у парку імені Івана Франка вшосте розгорнулось імпровізоване «Місто професій». При вході кожен учасник отримував паспорт, карту представлених професій та мав можливість «влаштуватись» на роботу.

Професію еколога представляли викладачі Інституту сталого розвитку ім. В.Чорновола. Щойно влаштовані «працівники» самостійно визначали вміст нітратів у фруктах та овочах, ознайомились з приладами для визначення мінералізації води та вимірювання рівня радіації.

Цей захід дав можливість дітям спробувати себе у різних професіях та у майбутньому допоможе у виборі подальшої освіти та фаху.

22–24 травня 2019 року відбувся IV Міжнародний проект-конкурс
«ТАРАС ШЕВЧЕНКО ЄДНАЄ НАРОДИ», що проходив у Національному університеті ім. Тараса Шевченка (м. Київ). Метою проекту було сприяння входження України у світовий інформаційний простір завдяки реалізації Проекту як вияву культурної дипломатії. Міжнародний проект-конкурс «ТАРАС ШЕВЧЕНКО ЄДНАЄ НАРОДИ» започаткований Послом Миру, Президентом Міжнародної ліги «Матері і сестри – молоді України», Народною артисткою України Галиною Гілярівною Яблонською.

Інститут сталого розвитку ім. В.Чорновола вперше виступив партнером-співорганізатором Дитячого форуму-Фестивалю дитячого читання "Книгоманія" 2019. Школярі активно долучалися до діалогу на екологічні теми, в ігровій формі вирішували завдання, малювали та весело проводили час.