Шановні колеги!

Запрошуємо Вас та Ваших студентів взяти участь у роботі  7-го Міжнародного молодіжного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться дистанційно 10-11 лютого 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Крайній термін для подачі тез – 01.02.2022. Вся необхідна інформація для участі в конференції знаходиться у вкладеному файлі або на офіційному сайті https://science.lpnu.ua/uk/ekokongres-2020/molodizhnyy-kongres-2022.

Dear colleagues,

We are announcing the final call for papers of the 10th International Youth Science Forum ’Litteris et Artibus’ (November 25-27, Lviv, Ukraine)! The event will be held in a hybrid format (both onsite and online).

The abstract submission deadline is October 25, 2021. Detailed information on how to apply is available on our website - https://nauka.international/lea-2021/how-apply

Звіт про виконання програми літньої школи «Майбутній підприємець» для учнів загальноосвітніх закладів у період з 21.06.2021 р. до 14.07.2021 р.

Документи для завантаження

Упродовж 21.06.2021 р. - 14.07.2021 р. для учнів загальноосвітніх закладів проводитиметься профорієнтаційний захід - Літня школа "Майбутній підприємець"

Мета Літньої школи «Майбутній підприємець» - профорієнтаційна,  інформаційно-консультаційна та мотиваційна підготовка майбутніх абітурієнтів, які орієнтуються на вступ до Національного університету «Львівська політехніка» на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у 2022 році.

Шановні роботодавці, стейкхолдери! З метою поліпшення якості освітніх послуг нам важливо отримати Вашу думку щодо відповідності компетентностей, набутих здобувачами вищої освіти, сучасним вимогам ринку праці.

Просимо Вас відповісти на запитання анкети, проставивши позначку навпроти найбільш прийнятної для вас відповіді.

Дякуємо за співпрацю!

Посилання на анкету: Опитування роботодавців щодо якості освітньо-професійної програми за спеціальністю 242 «Туризм»